NK Jamnica -- NK Jaska   3 : 1 ( 0 : 1 )

U lijepom ambijentu s preko 200 gledatelja, odigrana je finalna utakmica Kupa Nogometnog središta Jastrebarskog.

Jastrebarsko, Igralište na Centrali, gledatelja 200, teren dobar.

Sudac: Vladimir Vujčec (Klinča Sela) 7,

Pomoćni: Marko Gvozdanović (Jaska) i Ivan Batušić (Cvetković)

Strijelci:           0 : 1     Jurinić u 22. min

1 : 1     Gusković u 46.min

2 : 1     Vidak u 88.min

3 : 1     Gusković 90.min

Igrač utakmice: Josip Gusković (Jamnica)

NK Jamnica:  Braje 7, Vidak 7,5 , Grčević 7 , Zelenika 7, Mihalić 7,Tuka 7, D.Peršin 7, Vračević 7 , Skorin 7 , Britvec 7 (od 90.min Idžan --), Gusković 7,5   Trener: Siniša Mioković 7

jamn

NK Jaska : Budinšćak 7, Španić 6, Šimanović 6,5 , Miljević 6, Majdandžić 6 (od 55.min Vidaković 6), Mravunac 6,5 , Jurinić 6,5 (od 66.min M.Mravunac 6), Bradvić 6,5 , Novosel 6,5 , Budna 6, Borković 6     Trener: Damir Katovčić 7

18739650 1598725920158977 5243499997710355976 n

Dugo je Jamnica lomila žilave Jaskance koji su se čvrsto postavili u obrani i čekali svoju priliku iz kontranapada. Tako su i poveli golom Jurinića u 22.minuti.

Unatoč primitku gola na početku drugog poluvremena i u nastavku boljoj igri Nk Jamnice, svi su priželjkivali da će u regularnom dijelu ostat 1:1 i da će se pristupiti izvođenjem jedanaesteraca. No, u 88 minuti Jamnica postiže drugi zgoditak, a dvije minute kasnije potvrđuje svoju pobjedu drugim golom Josipa Guskovića.