U  vikendu iza nas, oba jaskanska kluba sudjelovali su na jakim turnirima za mlađe uzraste. Karatisti su bili u Ivanić Gradu, a judaši u Zagrebu.

U Ivanić Gradu u sportskoj dvorani „Žeravinec“ održano je veliko međunarodno karate natjecanje „30. KUP MLADOSTI“ na kojem je nastupilo preko 500 natjecatelja iz 61 kluba i to iz 4 države.

Na ovom natjecanju članovi karate kluba osvojili su 5 medalja i to: 3 srebrne i 2 brončane medalje.

SREBRNE MEDALJE:

-          LEONA SPORIŠ – u kategoriji mlađe učenice borbe do 36 kg.,

-          MARKO KOVAČEVIĆ – u kategoriji mlađi kadeti borbe preko 57 kg.,

-          LUCIJA HODAK - u kategoriji kadetkinje borbe preko 54 kg..

BRONČANE MEDALJE:

-            IVANO VULJE – u kategoriji mlađi učenici borbe do 26 kg.,

-                LUKA REPAR – u kategoriji mlađi učenici borbe do 26 kg..

Ostali članovi karate klub Jastreba koji su nastupili na ovom natjecanju imali su također odlične nastupe: Andrej Pozderac u kategoriji učenici borbe do 30 kg., Emil Tutek u kategoriji učenici borbe do 34 kg., Pavao Ciban u kategoriji učenika do 46 kg., Helena Bašić učenice borbe do 32 kg., Ema Bencetić učenice borbe preko 44 kg., Mišel Pađan u kategoriji mlađi kadeti borbe do 41 kg., Jakov Kupina mlađi kadeti borbe do 45 kg. i Stipe Rukavina mlađi kadeti borbe do 52 kg..

Judaši na Black Belt Open-u!

Jaskanski judaši su ove subote 10.02.2018. sudjelovali na Black Belt Opet turniru u Zagrebu gdje se natjecalo 517 natjecatelja iz 34 klubova iz Hrvatske,Slovenije  i BiH.  JK Jasku predstavljalo je 17 judaša koje se kući vratilo sa 11 medalja. Nekima od njih ovo je bilo prvo natjecanje.

Ostvareni su sljedeći rezultati:

Kategorija U8:

-Tin Strizrep - 1.mjesto

-Josip Stipić - 1.mjesto

-Ariana Stipić - 2.mjesto

-Kuharić Matej - 3.mjesto

-Vigo Fabijanić -  3.mjesto

-Dominik Cerar- 3.mjesto

Kategorija U10:

-Robert Kazić - 2.mjesto

-Kim Bartaković- 3.mjesto

-Antonio Bereček -7.mjesto

Kategorija U12

-Gabrijela Stepinac- 1.mjesto

-Teo Tomačić- 5.mjesto

-Rafael Fabijanić -7.mjesto

Kategorija U14

-Nika Markulin – 1.mjesto

Kategorija U16

-Sven Lencur-3.mjesto

Bez plasmana su ovaj put ostali Elin Bartaković,Lana Ribarić i Ivan Jurković