Za vikend naši Jaskanski klubovi, Ski klub Jaska i Kickboxing klub Jastreb imali su organizacijsko – natjecateljske aktivnosti

Berba medalja Kickboxing kluba Jastreba u Osijeku

Jučer je održano Prvenstvo Hrvatsko u Osijeku za mlađe kadete i seniore u Point fightu i za juniore i seniore u K-1.

Jastrebovi su polučili sljedeće rezultate:

Gordan Baksic je nastupio kao senior u disciplini Point Fight -79 kg i osvojio 1. mjesto. Vedrana Halinčić je nastupila kao seniorka u disciplini Point Fight -70 kg te osvojila 2. mjesto. Mauro Mavračić je nastupio kao mlađi kadet u disciplini Point Fight -32 kg te osvojio 1. mjesto. Ivan Maretić je nastupio kao mlađi kadet u disciplini Point Fight -42 kg te osvojio 3. mjesto.

Paola Matić je nastupila kao mlađa kadetkinja u disciplini Point Fight -47 kg te osvojila 3. mjesto.

Vilim Uremović je nastupio kao Senior u disciplini Point Fight -74 kg i osvojio 3. mjesto.

U organizaciji Skijaškog kluba „Jaska“ u subotu 10. ožujka održana je tradicionalna utrka za najmlađe u disciplini slalom koja se boduje za Prvenstvo Hrvatske najmlađih kategorija.

Ski klub

Ski klub6

Po ugodnom vremenu i dobrim uvjetima na stazi unatoč tome što smo ušli u treći mjesec nove godine, uspješno je prošla utrka „KUP JASKA“ koju organizira već duži niz godina Skijaški klub „Jaska“

Medalje i priznanje za najbolje, uručio je predsjednik Sportske Zajednice Domagoj Šlat.

Pobjednici po kategorijama:

MLAĐE DJEVOJČICE: Dragićević Zoe

MLAĐI DJEČACI: Cvjetko Juraj

STARIJE DJEVOJČICE: Mucko Iskra

STARIJI DJEČACI: Vrdoljak Ziggy

mlađi kadet u disciplini Point Fight -42 kg te osvojio 3. mjesto.
Valentina Majdandžić je nastupila kao Seniorka u disciplini Point Fight -50 kg te osvojila 3. mjesto.mlađi kadet u disciplini Point Fight -42 kg te osvojio 3. mjesto.
Valentina Majdandžić je nastupila kao Seniorka u disciplini Point Fight -50 kg te osvojila 3. mjesto.
Velike čestitke treneru i roditeljima!!!!