STK Jaska bio je organizator 2. Otvorenog turnira Regije srednja Hrvatska na kojem je nastupilo ukupno 123 sudionika iz 15 stolnoteniskih klubova.

Turnir je otvorio predsjednik Sportske zajednice grada Jastrebarsko Domagoj Šlat. Pred domaćom publikom mladi Jaskanci pružili su sve od sebe u cilju postizanja što boljih rezultata i u tome su u potpunosti uspjeli. Najuspješnija domaća predstavnica bila je Victoria Pustaj koja je osvojila prvo mjesto u kategoriji najmlađih kadetkinja te treće mjesto u kategoriji više starosne kategorije mlađih kadetkinja. Treća mjesta osvojili su još Viktoria Oslaković u kategoriji klinceza, Matija Matešić u kategoriji klinaca, Mihael Matešić u kategoriji mlađih kadeta