Završen jesenki dio sezone za mušku i seniorsku žensku ekipu.

Ženska seniorska ekipa STK Jaska uvjerljivim je pobjedama ostvarenim na gostujućim terenima okončala jesenski dio natjecanja 1. Hrvatske stolnoteniske lige, osvojivši 4. mjesto. Sara Sušac, Mirela Crnilo i Martina Jukić neokrznuto su prošle susrete sa STK Sveta Nedjelja-Novaki i STK Zabok, pobijedivši u oba susreta rezultatom 4:0 te pritom domaćim igračicama ostavivši mrvice u vidu pokojeg osvojenog seta. Ekipa STK Jaska ujedno ima i najbolji par lige igrajući kombinirano u sastavima Sušac-Jukić i Crnilo-Jukić.

Muška ekipa STK Jaska u natjecanju 2. Hrvatske stolnoteniske lige Regija srednja Hrvatska na svom je terenu u posljednjem krugu jesenskog dijela ugostila tri zagrebačke stolnoteniske ekipe i to dvije prvoplasirane STK TIS i STK Zagreb te jednu iz donjeg dijela tablice STK Marathon. Jesenski prvak TIS bio je bolji od Jaskanaca rezultatom 4:1, dok su STK Zagreb i STK Marathon pobijeđeni istovjetnim rezultatom 4:1. U konkurenciji 14 klubova pomlađena ekipa STK Jaska  igrajući u sastavu Lovro Tomac, Branimir Falica, Matej Jelić, Andrija Klepić, Tomislav Ciban, Martin Lončarić i Davor Lončar na kraju jesenskog dijela natjecanja zauzela je 9. mjesto.

IMG 20181208 WA0031 2

Mladež u Velikoj Gorici

Victoria Pustaj, članica STK Jaska osvojila je 1. mjesto u kategoriji najmlađih kadetkinja i na 3. Otvorenom turniru Regije srednja Hrvatska u Velikoj Gorici čime je potvrdila svoju dominaciju osvojivši sve turnire tog ranga. Uspjehu je dodala i treće mjesto osvojeno u višoj starosnoj kategoriji mlađih kadetkinja.
Sjajnu polusezonu Victoria je tako okončala na 1. mjestu rang liste Stolnoteniskog saveza Zagrebačke županije, rang liste Regije srednja Hrvatska, rang liste Hrvatskog stolnoteniskog saveza i Masters rang liste HSTS-a najmlađih kadetkinja. Od članova STK Jaska uspješan je bio i Matija Matešić osvojenim 3. mjestom u kategoriji klinaca. Mihael Matešić ostvario je plasman u četvrt finale kategorije mlađih kadeta.