Tijekom subote jaskanski judaši i karatisti sudjelovali na turnirima u Pisarovini i Sisku.

Jaskanski judaši ove su subote 27.04.2019. nastupili na PISAROVINA OPEN 2019. MEMORIJAL DAMIR MILATOVIĆ gdje se natjecao 281 natjecatelj iz 22 kluba iz Hrvatske i BiH. JK Jasku je predstavljalo 16 natjecatelja, te se vratili doma sa 22 medalje i osvojenim peharom za 3. mjesto ekipno u ukupnom poretku ispred svih klubova iz regije. Prva dva mjesta ekipno su zauzeli klubovi iz BiH pa je JK Jaska tako jedini klub iz Hrvatske koji je sjeo na tron. Za dvije naše judašice Karlu i Luciju je ovo bilo prvo natjecanje i bile su odlične i osvojile medalje.

Žalac Iva -3.mjesto

58460915 1345419198931501 6244112549726388224 n58444715 1345414965598591 1986618967938039808 n58444793 1345416425598445 2270926540004917248 n

Karatisti u Sisku

Dana 27.04.2019.g. u Sisku u sportskoj dvorani Brezovica održano je međunarodno karate natjecanje 8. MEMORIJALNI TURNIR „IGOR MALEK“ na kojem je nastupilo oko 420 natjecatelja iz 36 klubova.

Na ovom natjecanju karatisti Jastreba (ukupno njih 12) osvojili su 9 medalja: 3 – zlata, 4 – srebra i 2 – bronce:

Zlatne medalje osvojili su:

- ŠIMUN HODAK – u kategoriji cicibani borbe preko 24 kg,

- VITALI IVAN STOJKOVIĆ – u kategoriji ml. učenici borbe do 38 kg,

- MARKO KOVAČEVIĆ u kategoriji mlađi kadeti borbe preko 57 kg.

Srebrne medalje osvojili su:

- HELENA BAŠIĆ – u kategoriji kategoriji učenice borbe do 36 kg,

- DOMAGOJ VANCAŠ – u kategoriji mlađi učenici borbe do 34 kg,

- MIŠEL PAĐAN – u kategoriji mlađi kadeti borbe do 48 kg,

- STIPE RUKAVINA – u kategoriji kadeti borbe do 57 kg.

Brončane medalje osvojili su:

- ANA VUKSAN – u kategoriji ml. učenice borbe preko 36 kg,

- EMA BENCETIĆ – u kategoriji učenice preko 44 kg.

Na ovom natjecanju još su nastupili: Filip Stojković u kategoriji cicibani borbe do 24 kg (koji je u ukupnom plasmanu osvojio četvrto mjesto), Leona Sporiš u kategoriji učenice i mlađe kadetkinje borbe do 40 kg, te Lucija Hodak u Kategoriji kadetkinje borbe preko 54 kg.

Marko IMSisakŠimun IMSisakStipe IMSisak

Kickboxing klub Jastreb u Popovači

Ovaj vikend 27.04.2019. održan je Popovača Open 2019 na kojem su nastupio i Kickboxing klub Jastreb. Jastrebovi su polučili sljedeće rezultate:

Marko Mavračić - disciplina Point Fight, Dječaci početnici -28 kg te je osvojio 2. mjesto.

Martin Grubiša - disciplina Point Fight, Dječaci -32 kg te je osvojio 1. mjesto.

Matej Žamarija - disciplina Point Fight, Dječaci +32 kg te je osvojio 1. mjesto.

Dora Matić - disciplina Point Fight, Djevojčice -28 kg te je osvojila 1. mjesto.

Fran Grubiša - disciplina Point Fight, Mlađi kadeti -37 kg te je osvojio 1. mjesto.

Ivan Maretić - disciplina Point Fight, Mlađi kadeti -47 kg te je osvojio 2. mjesto.

Dora Matić - disciplina Point Fight, Mlađe kadetkinje -28 kg te je osvojila 1. mjesto.

Maša Širanović - disciplina Point Fight, Mlađe kadetkinje -42 kg te je osvojila 1. mjesto.

Paola Matić - disciplina Point Fight, Mlađe kadetkinje +47 kg te je osvojila 3. mjesto.

Ivan Maretić - disciplina Point Fight, Stariji kadeti -52 kg te je osvojio 3. mjesto.

Lovro Žamarija - disciplina Point FIght, Stariji kadeti -69 kg te je osvojio 1. mjesto.

Fabijan Širanović - disciplina Point Fight, Stariji kadeti +69 kg te je osvojio 1. mjesto.

Ana Maretić - disciplina Point Fight, Starije kadetkinje -46 kg te je osvojila 1. mjesto.

Domagoj Uremović - disciplina Point Fight, Seniori -79 kg te je osvojio 2. mjesto.

Finale Grand Championa je odrađeno klubsko između Fabijana Širanovića i Lovre Žamarije. Domagoj Uremović je nastupio u diciplini Point Fight Grand Champion te je osvojio 3. mjesto.

Također, Kickboxing klub Jastreb na turniru proglašen i najboljim klubom natjecanja!