Jastrebarsko je bio domaćin 3. Otvorenom stolnoteniskom turniru Regije srednja Hrvatska Hrvatskog stolnoteniskog saveza i Otvorenog turnira Stolnoteniskog saveza Zagrebačke županije za mlađe kategorije na kojem je nastupilo ukupno 132 natjecatelja.

STK Jaska osim što se je istakao kao dobar domaćin bio je i rezultatski uspješan. Odlični Andrija Klepić nadvisio je brojnu konkurenciju i osvojio 1. mjesto u
kategoriji kadeta.

Victoria Pustaj već tradicionalno penjala se dva puta na postolje osvojivši druga mjesta u kategoriji mlađih kadetkinja ali i u višoj starosnoj kategoriji kadetkinja. Medalju za 4. mjesto osvojio je Mihael Matešić u kategorij mlađih kadeta. Na korak do ulaska u polufinale ostali su David Borković u kategoriji klinaca, Antonela Ciban u kategoriji klinceza te Viktorija Oslaković i Ivona Ciban u kategoriji najmlađih kadetkinja okončavši turnir u četvrtini finala.